staw.org.pl

Sympatycy Tłumaczeń Audiowizualnych

Konferencja poświęcona tłumaczeniom audiowizualnym

Post dodany przez @Admin · 20-07-22
Konferencja poświęcona tłumaczeniom audiowizualnym

Nie da się ukryć, że można wyróżnić takie zawody, które wymagają niezwykle dużego zaangażowania, a także ponadprzeciętnie rozwiniętej wiedzy na dany temat. Mowa tu chociażby o tłumaczach audiowizualnych, których głównym zadaniem jest dostarczenie nam rzetelnego tłumaczenie emitowanego na ekranie filmu lub serialu. By mogli jednak poczuć się oni docenieni, często zapraszani się na udział w wielu wydarzeniach. Jednym z nich jest konferencja poświęcona tłumaczeniom audiowizualnym. Co warto o niej wiedzieć?

Jakie problemy poruszy konferencja?

Konferencja poświęcona tłumaczeniom audiowizualnym poruszy tajniki wykonywania tego zawodu, a także dobre praktyki tłumaczy audiowizualnych. Będzie można zyskać także wiedzę z zakresu wymagań stawianych przed tłumaczami, a także tego, czy są oni zadowoleni ze swojego wynagrodzenia i możliwości oferowanych przez polski rynek pracy.

Kto wystąpi na konferencji?

Na konferencji poświęconej tłumaczeniom audiowizualnym wystąpią najlepsi i najbardziej doświadczeni tłumacze audiowizualni nie tylko z naszego kraju, ale także z Europy. Będą się oni chętnie dzielić wiedzą i doświadczeniem, które udało się im zebrać na przestrzeni lat.

Dlaczego warto wziąć udział w konferencji poświęconej tłumaczeniom audiowizualnym?

Konferencja poświęcona tłumaczeniom audiowizualnym jest świetną okazją, by poznać ten zawód od przysłowiowej podszewki, a także dowiedzieć się jak wygląda taka praca "od kuchni". Jest to z pewnością ciekawe przeżycie, którego nie można pominąć.

staw.org.pl