staw.org.pl

STAW

Jakie korzyści płyną z członkostwa w stowarzyszeniu tłumaczy audiowizualnych?

Dołącz do stowarzyszenia tłumaczy audiowizualnych

Tłumacze audiowizualni to niezwykle specyficzna grupa zawodowa. Osoby trudniące się tą wersją tłumaczeń na co dzień mierzą się bowiem z ogromną odpowiedzialnością. Nie da się ukryć, że muszą się oni także wzajemnie wspierać. Wobec tego powstało stowarzyszenie tłumaczy audiowizualnych, które oferuje członkom ogromne benefity. Nie czekaj i dołącz do stowarzyszenia tłumaczy audiowizualnych! Takiej decyzji z pewnością nie pożałujesz!

Jak zostać członkiem stowarzyszenia tłumaczy audiowizualnych?

Jesteś tłumaczem audiowizualnym? Wobec tego nie czekaj i dołącz do stowarzyszenia tłumaczy audiowizualnych! Jak dołączyć? Przede wszystkim na stronie głównej stowarzyszenia tłumaczy audiowizualnych znajduje się do pobrania wniosek o członkostwo. Należy go wypełnić, a także dołączyć swoje udokumentowane portfolio i odesłać do obsługi klienta stowarzyszenia tłumaczy audiowizualnych.

Czy warto zostać członkiem stowarzyszenia tłumaczy audiowizualnych?

Dołącz do stowarzyszenia tłumaczy audiowizualnych chociażby po to, by być na bieżąco z nowinkami ze świata audiowizualnych tłumaczeń, a także poznawać inspirujące osoby. Dołącz także po to, by czerpać wiedzę odnośnie tego, w jaki sposób możesz być jeszcze lepszy w swojej pracy i w jaki sposób będziesz mógł udoskonalać swoje tłumaczenia.

Ile kosztuje wstąpienie do stowarzyszenia?

Wstąpienie do stowarzyszenia tłumaczy audiowizualnych nie będzie Cię nic kosztować na samym początku. Dopiero później pobierane są niewielkie składki, by zebrać fundusze na przyszłe eventy i wydarzenia.

staw.org.pl